Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor ses yalıtımı yaptırmak artık çok kolay deneyimli kadromuz sayesinde sizlere her daim hizmet vermekteyiz.

Hidrofor odalarında makinelerden gelen yüksek seslere ses yalıtımı ve izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz. Kısaca su basıncının yetersiz olduğu bütün her tarafta kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Hidrofor cihazları üst kattaki evlerde çalışmaya başladığında şiddetli bir şekilde rahatsızlık verir biz hidrofor odalarına ses izolasyonu yapar ve sizi bu gürültüyü duymaktan kurtarıyoruz. Ses Kesici malzemeler ile bir hayli alanda istenilen performansta yalıtım sağlayabilir daha randımanlı ortamlarda ele geçirebilirsiniz. Ses bir ortamda dağılırken, bir yasakla karşılaştığında, diğer fiziksel olaylar gibi üç temel biçimde davranır. Sesin bir bölümü karşılaştığı en gelen yansır, bir bölümü mâni tarafından yutulur, kalanı da engelin diğer tarafına geçer.

Hidrofor Ses Yalıtımı

Ortam Güvenliği Nasıl Sağlanır

Ortamın güvenliğini ve cihazın performansını azaltmadan en yüksek düzeylerde ses izolasyonu yapmak ehemmiyetlidir. Yapılan Ses İzolasyon Uygulamaları neticesi daha sıhhatli bir ortam sağlanabilmektedir.

Gürültüyle savaşmanın en tesirli yolu olan gürültü denetimi, gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zarar veren tesirleri en üye indirmek için alınacak tedbirleri kapsar. Gürültüye karşı çözüm olarak tesirli bir çözüm sunan ses yalıtım uygulamaları sesin alana getirdiği problemleri kesmektedir.

Evvela uygulama yapılmadan önce makinelerin çalışma performansının etkilememesi kabinler içinde yanmayan ürünlerin kullanımına özen gösterilmelidir. Ses yalıtımı ciddi bir iştir 10 senelik deneyimiyle uygulama ekibimiz hizmetinizdedir. 

Teklif Al