Hacim Akustiği

Alt Menuler

Hacim akustiği sağlamak için dekoratif malzemelerde ses yayılımını önlemek için uygulama gerçekleştirilir. Akustik kumaş panel kaplama ürünleri, akustik sünger ve renkli dekoratif malzemeler mimari yapılarda sıklıkla tercih edilir. Farklı kalınlık, renk, model ve boyutu olması nedeniyle akustik malzemeleri pek çok alanla uyum gösterir.

Hacim akustiği özellikle kongre ve konferans salonları gibi işitselliğin ön planda olduğu alanlarda son derece önemli bir konudur. Hacim akustiği dinleyicilere nitelik ve kalite açısından en uygun ses desteğini sunar.

Hacim Akustiği

Hacim Akustiği Kurulum Hizmeti

Yapı içinde oluşturulan hacimlerde akustik ses dağılımı önemli konulardan bir tanesidir. Ses hayatımızın her alanında bizlerin karşısına çıkar. Seslerin belli limitlerin üstüne çımaya başlaması bizlere rahatsızlık verebilir. Gürültü düzeyinin sürekli olarak o eylemi yapamaz duruma getirebilir. Ses olayının bu şekilde devam etmesi işitsel kayıpların oluşmasına da neden olabilir.

Firmamız hacim akustiği ürünleri konusunda gerekli desteği sizlere verebiliyor. Farklı projelerde işitsel ve görsel konforu sağlamak üzere özel tasarım uygulamalarını yürütüyoruz. Mekan durumlarına göre geniş alternatifli uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

 

Teklif Al