Makine Odası Ses Yalıtımı

Makine odası ses yalıtımı en kaliteli ve doğru bir şekilde alanlarında uzman kadromuz beraberinde yapmaktayız. Siz de Güriz İzolasyon makine odası ses yalıtımı hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makine Odası Ses İzolasyonu
Makine Odası Ses Yalıtımı

Büyük şirketlerin ya da fabrikalarında bulunan yüksek ölçekli makineler için ayrı bölümler oluşturulması ses izolasyonu probleminde çözüme ulaşması gerekir. Zira bu alanlardan çıkan sesler, fabrika veyahut iş yerlerinde çalışanların motivasyon gücünü epeyce düşürür. Büyük oranlarda ses yalıtımı sağlayan bondex süngerpan malzemelerini kullanılarak makine odasındaki seslerin azaltılması sağlanabilir. Böylelikle çalışma sırasında personellerin uyarlama meselesi ortadan kaldırılmış olur. Tabi ki bunu yaparken kaliteli iş neticelerine sahip bir firmadan hizmet almak çok ehemmiyetlidir. İşinde disiplinli ve vaktinde teslimat gücüne sahip olan Teknik Akustik ile tüm beklentilerinizin ötesinde hizmet alarak istediğinizi ele geçirebilirsiniz.

Makine Odası Ses İzolasyonu Nasıl Olmalıdır?

Makine Odası Ses Yalıtımı
Makine Odası Ses Yalıtımı Nasıl Olmalıdır?

Bariyerli akustik süngerler, ses yalıtımı ile ilgili en iyi malzemelerdir. Fakat kullanılan malzemeler ise kullanılmadan önce odanın şekli şemali incelenmelidir bu şekilde hareket edilirse oluşan rahatsız edici gürültülerin kesilmesi çok daha basit bir şekilde gerçekleşir. Odanın büyüklüğüne ve tipine göre bazen malzemelere ek olarak ses izolasyonu için değişik akustik oturumlar kullanılır. Ses oranının yüzde 80-90 dolaylarında düşmesi, çalışmaların daha randımanlı olması hesabına yeterli gelmektedir.

Akustik Süngerler, Kumaşla Kaplı olan ve ahşap akustik oturumlardan oluşmakta olan ses yalıtım malzemeleri, uygun bir biçimde ortama uygulanarak seslerin kesilmesi sağlanabilir. İşinde uzman olan teknik akustik ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı için ve kullanılan bütün malzemeler ISO standartlarına uygun bir şekilde olduğu için beklentilerin çok daha ötesinde sonuç almak mümkündür. Hizmet kalitemizi yükseltmek ve müşterilerimize en iyi şekilde hitap edebilmek için sektördeki yenilikleri izlemekten geri durmuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler ile alakalı ayrıntılı bilgi almak için ve makine odası ses yalıtımı desteği almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif Al