Kazan Dairesi Ses Yalıtımı

Bazı yapı ve binalarda bulunan ısınma probleminin karşılanması için kullanılan Kazan dairesi ses yalıtımı uygulaması için eğer sesin şiddetine göre telefonla bir çözüm sağlanamazsa firmamız bünyesince mühendislerimiz tarafından kontrol edilmesini öneriyoruz çünkü gürültünün kazayla ilgili sorunların bir belirtisi olabileceğinden daha az verimli ve hatta tehlikeli olabilir. Kazan uygunsa, kazandan çıkan gürültüyü durdurmanın tek yolu, etrafını çevreleyen bir mahfaza oluşturarak gürültüyü engellemektir. Bunun yerine daire içinde izolasyon da yaptırabilirsiniz. Ses Yalıtımı Nasıl yapılır sorusu sürekli olarak karşımıza çıkmakta olup çözüm önerilerimiz firmamıza özgüdür.KAZAN DAİRESİ SES YALITIMI

Kazan Dairesi Ses İzolasyonu

Çok etkili ses geçirmez duvarlar veya ses geçirmez tavanlar oluşturmak için kullandığımız bariyerli süngerpan ve yanmaz akustik sünger ile yüksek oranda ses kesimi sağlamaktayız. Kendi üretmiş olduğumuz bu ürünler sayesinde yapmış olduğumuz uygulamalarda garanti vererek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bariyerli süngerpan, 100cm x 100cm boyutlarında üretilen yüksek yoğunluğa sahip en iyi ses kesen ürünlerdendir. Kazanın etrafında sağlam bir ahşap çerçeve oluşturulup bu malzeme kaplanmalıdır. Malzemenin sıkıca yapıştırılmış olduğundan emin olunmalıdır.

Çünkü sesin geçiş noktalarının en ince ayrıntısına kadar kapatılması gerekir. Aynı zamanda , gürültünün hızlı bir şekilde sökülmesi gerektiğinde süngerpanın dahili kasalara sabitlenmesi için kullanılan vidalara kolay erişim sağlamanızı tavsiye ederiz. Kazanın kontrollerini ayarlamak için küçük bir erişim kapağı oluşturmanız gerekiyorsa, bu da bariyerli süngerpandan yapılabilir, sızıntıları önlemek için bağlantıların mümkün olduğunca temiz olması gerekir. Son olarak, muhafazanın iç kısmı, siyah ve çok ses emici akustik köpük olan akustik sünger ile iç yüzün kaplanmasından da yararlanabilir . Bu, gürültü muhafazasının içinde dolaşan gürültü miktarını azaltmaya yardımcı olur ve aynı zamanda bu tür ortamlarda önemli bir değerlendirme olan 0 Class yangın derecesine de sahiptir.

Teklif Al