Dublaj Odası Ses Yalıtımı

Dublaj odası ses yalıtımı, birçok medya üretim şirketi için oldukça önemli bir faktördür. Bu odalar, filmler, televizyon programları, animasyonlar ve diğer video projeleri için ses kaydı yapmak için kullanılır. Yapılan kayıtların kalitesi, kullanılan ekipmanın yanı sıra odanın akustiği ve ses yalıtımı ile doğrudan ilişkilidir.

Dublaj odası ses yalıtımı firması olarak doğru malzemeler ve ekonomik artılarla çözümler sağlamaktayız.

Dublaj Odası Ses Yalıtımı
Dublaj Odası Ses Yalıtımı

Dublaj Odası ve Ses Açısından İşlemler

Ses yalıtımı ne demek sorusu için dublaj odalarındaki ihtiyaçlarla yanı verilebilir. Bir alandaki sesin kontrolünü sağlamak dublaj alanlarında son derece önemlidir. Sese odaklanılan yerlerde kayıt alınacağı da düşünüldüğünde ses yalıtımı konusu öne çıkar. Ses yalıtımı malzemelerinin dublaj odalarında kullanılırken hangi alana yapılacağı alan büyüklüğü ve sizin taleplerinize göre değişebilir. Ayrıca gürültü miktarı, genel olarak nasıl bir gürültü türü olduğu önem kazanır. Strafor, piramit süngerler, ses yalıtımı alt koruma malzemeleri gibi çeşitli materyaller kullanılabilir.

Dublaj Odası Ses Yalıtımı Yapılışı

Ses yalıtım işlemlerinde planlama üzerine işlemler sürdürülmektedir. Ses yalıtımında kullanılan malzemelerin temini konusunda firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Ses yalıtımında kurumsal çalışmalarımız titizlikle yapılmaktadır. Duvar ses yalıtımı, tüm bina ses yalıtımı gibi taleplerinizde ve tek oda merkezli şekilde yalıtımlarda da hazırlıklı şekilde işlemleri sürdürüyoruz.

Ses yalıtımı nasıl yapılır sorusu için dublaj yapılacak alandaki ihtiyaçlar odağında işlemler sürdürülmektedir.  Malzeme temininde titizlikle işlemler yapmakta ve sonuçlarınızın en iyi olmasını sağlamaktayız.

Ses Yalıtımı Fiyatları

Ses yalıtımı fiyatları oda büyüklüğü ne kadarsa, bu alan büyüklüğündeki döşeme yapılacak alan özellikleri vs. önem kazanır. Ses yalıtımlarıyla alakalı teknik malzemeler ne kadar çoksa ve alan büyükse bu kapsamda fiyat neticelenir.

Dublaj Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı Malzemeleri


Akustik vokal kabini yaptırmak istiyorsanız bunun için uygun kabin boyutu belirlenir. Ardından kabin içine akustik olmayan ama yüksek ses kesim gücüne ses yalıtım malzemesi kullanabilir. Zeminde mantarlı kauçuk levha, süngerpan ve kauçuk tabanlı akustik halı kullanılarak alt kata giden titreşimli ve hava oluşumlu sesleri engelleyebilirsiniz.

Üst kata giden sesleri engellemek içinde ses kesici süngerpan ve epdm ses yalıtım bariyeri kullanabilirsiniz ancak arada hava boşluğu bırakmak gerekir. Akustiği sağlamak kendi zevkinize özel tasarım oluşturmak istiyorsanız bunun için seçenek bol. Akustik sünger ve panel modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Chiller ses izolasyonu uygulamamızdan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edin.

Teklif Al