Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Dairelerde ortak duvarlarda ses geçişini önlemek için ortak duvar ses yalıtımı yapılır. Komşu duvarınızdan sizin dairenize geçen seslerin kesilmesini istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Ortak duvar ses yalıtımı günümüzde pek çok apartmanda tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Gürültü oranı yüksek olan ortamlarda ses yalıtımı malzemeleri beklentilere tam olarak cevap verebiliyor. Doğru şekilde uygulaması yapıldığında ses izolasyonunu başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Firmamız bu adres üzerinden ses yalıtımı uygulaması ve ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Son zamanlarda gerçekleştirilen inşaatların büyük bir bölümünde yeteri kadar ses yalıtımı sağlanamamaktadır. Kullanılan malzemelerin kalitesiz olması nedeniyle ses yalıtımında başarı sağlanamaz. Şimdi binanıza yankı yalıtımı ve ses izolasyonu yaptırarak ses probleminden kurtulabilirsiniz. Biz bu alanda müşterilerimize en iyi malzemeleri kullanarak en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarıyla kaliteli hizmet veriyoruz.

Ortak Duvar Ses Yalıtımı
Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Ekiplerimizi Arayın

Ortak duvarları kullanan kişiler sürekli olarak seslerle başbaşa kalmaktadır. Ortam kullanım alanlarında ortaya çıkan ses sorunlarının önüne geçmek için akustik panellerden destek alınır. Esnek ve hafif yapıya sahip akustik ses yalıtım malzemeleri ile kısa sürede komşulardan gelen sesleri engelleyebilirsiniz.

Teklif Al