Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odası ses yalıtımı işlemleri için kapsamlı bir şekilde faaliyetlerimiz sürdürülmektedir. İhtiyacınız olan yalıtımda profesyonel teknik ekibimiz doğru sonuçlar sağlar.

Reji Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Reji odası ses yalıtımı yaparken bu alandaki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak çalışmalar sürdürülür. Sizden gelen taleplere göre reji odasının iç bölümleri, tavan ve zemin kısımları da dahil olmak üzere odaklanmaya katkı sağlayan malzemelerle çözümler sunulmaktadır. Reji odasının hangi alanlarında kullanım olacaksa bu kapsamda çalışmalar sürdürülmektedir. Akustik sünger veya akustik panel seçimleri yapılırken kendinden yapışkanlı seçenekler de kullanılarak işlemler sürdürülür.

Ayrıca Chiller Ses Yalıtımı hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Reji Odası Ses Yalıtımı
Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odasında Ses Yalıtımı Neden Yapılır

Birden çok ekranla alakalı olarak reji odası ses yalıtım işlemleri odaklanma ve işlemlerin sorunsuz şekilde devamını amaçlamaktadır. Reji odası ses yalıtımı  yapılacağında etraftan gelecek ve içeriden çıkacak olan seslerin engellenmesi sağlanır. Bir kapalı alan açısından işlemlerin düzenli şekilde sürmesi adına teknik olarak bu yalıtım gerekmektedir. Ses kirliliğinden uzaklaşılması için doğru malzemeleri  de kullanarak akustik ve izolasyon konularında ayarlamalar yapılmaktadır.   Sıvı yapıştırıcı seçimlerimi uzmanlık gerektiren konularda size tümüyle etkili bir şekilde hizmet veriyoruz.

Duvar Ses Yalıtımları

Reji odası ve diğer ortamlarda gereken duvar yalıtım işlemleri için kapsamlı bir çalışma hizmeti sunuyoruz. Duvar yalıtımında düzenek anlamında alt yapı sünger ve ses yalıtım malzemelerinde avantajlı çözümlerimizle size eşlik etmekteyiz. Kullandığımız tüm malzemelerde size kapsamlı bir teknik donanımı fiyat anlamında da avantajlarla sağlamaktayız.

Kesik Piramit Süngerler Nedir?

Ses çıkması istenmeyen alanlarda kesik piramit sünger malzemesi sıkça kullanılan son derece işlevsel bir üründür. Kesik halde kullanılan ve sivri bölümlerinden keskin şekilde sesin kısılmasını sağlayan bir malzeme ile pencere kenarlarına uygun tasarımlar sağlanabilir. Piramit süngerlerin bu ismi almasının nedeni, şeklindeki piramit parçaların yan yana sıralanmış olmasıdır. Piramit halindeki tüm küçük malzemeler sesi bu alanda tıkarak yansımasını engeller. Bu sünger modelleri paneller halinde kullanılabilir. Ayrıca yön açısından farklı kullanımlar olabilir. Yön olarak zıtlıklar oluştuğunda bir ortamdaki ses yalıtımı daha güzel şekilde gerçekleşmiş olur.

Teklif Al