Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kayıt odası ses yalıtımı işlemleri için başvuru yaparak hızlı şekilde sonuç alabilirsiniz. Ses kontrolünü sağlayan sistemlerde uzmanlık içeren çalışmalar yapmaktayız.

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ses kayıt odalarında temiz bir ses çıkması ve cihazda kaydedilmesi son derece önemlidir. Ses kaydının yapılacağı yerde akustik süngerler, kesik piramit süngerler gibi çeşitli malzemeler kullanılır. Bu oda içinde tavana, duvarlara ve yer bölümlerine, farklı ses yalıtım malzemeleri de kullanılabilecektir.

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı
Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Nasıl Yapılır?

Oluşturulan ses kayıt odasında yalıtım en önemli bölüm olduğu için bu kısımlar atlanmadan işlemler yürütülmektedir. Kayıt odası ses yalıtımı firmamıza bu anlamda tüm işlemler için başvuru yapabilir ve uygun malzeme temini ve teknik alt yapı uygulamaları konusunda uzman bir hizmet alabilirsiniz. Ses yalıtımlı oda hazırlıklarında şu aşamalar takip edilmektedir.

  • Gereken teknik ölçüler hazırlanır. Ses kayıt odası yapımında sayısal veriler olmadan hareket edilmez.
  • Malzeme seçimleri, gelen ses yalıtım odaları talepleri, kaç tane odaya yapılacağı gibi bilgiler sizden alınır.
  • Ses kayıt odası yapımı aşamasında neler uygulanacağı bilgisi verilir. Bu bilgilere göre de nasıl bir işlem devam edecekse ayarlamalar oluşturulur.
  • Plansız yapılan bir ses kayıt odasından verim alınmayacağının bilincindeyiz ve kurumsallığa bu açıdan önem veriyoruz. Gelişigüzel bir ses yalıtım odası yapmamak için bütünsel olarak faydalı sonuçlara odaklanmaktayız. Yalıtım odaları türleri ve değişik birçok iç mekân için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca Chiller Ses Yalıtımı hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Teklif Al